internetové obchody


Úvod » MAGNETIZ-magnetická skládanka » Magnetiz Na farmě - magnetická hra


        

Magnetiz Na farmě - magnetická hra

novinka akce

není skladem

 

Číslo produktu: farm
běžná cena 459 Kč
naše cena bez DPH: 330 Kč
naše cena s DPH (21 %):
399 Kč

Na farmě
Sada pro milovníky přírody a široce otevřeného prostory. Chcete podojit krávu? Orat pole s traktorem? Sklízet ovoce ze stromu? Sbírat med z úlu? Posbírat vajíčka a kuřátka? Čerpat vodu z historické studny, stejně jako za starých časů? Možná si budete chtít užít vaší květinovou zahradu a pěstovat zeleninu. Ale někdo nám okousal zeleninu, musíme tam dát strašáka! Nebo možná vaše srdce touží vybudovat domov v zemi plné krásných předmětů. Vše je možné s Magnetiz - stačí otevřít soubor a začít dýchat nádherný čerstvý vzduch!

Magnetiz

Jedná se o unikátní patent, který byl vyvinut na základě důkladného pochopení toho, jak děti myslí, když si hrají, co se jim líbí v jejich světě, a to, co chtějí vidět. Kombinací jednotlivých kousků, vrstvu po vrstvě, můžete vytvářet živé 3D obrazy, které stimulují představivost.

Série her zahrnuje stovky krásně navržených figurek: členy rodiny, přátele, zvířata, oblečení, nábytek, předměty, potraviny, nádobí a hračky, které mohou být kombinovány různými způsoby na magnetickém pozadí, můžete tedy vytvořit nekonečné množství příběhů, vrstvu po vrstvě.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.