internetové obchody


OBCHODNÍ PODMÍNKY
OBCHODNÍ PODMÍNKY

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Při neúplném vyplnění nebude objednávka odeslána.

Odeslanou objednávku lze stornovat telefonicky nebo e-mailem do 1 pracovního dne ode dne odeslání objednávky, pokud zboží nebylo dosud vyexpedováno ze skladu a předáno přepravci.

Všechna práva a povinnosti kupujícího a prodávajícího se řídí Občanským zákoníkem, Obchodním zákoníkem a Zákonem o ochraně spotřebitele v platném znění.

Každá objednávka je potvrzena na Váš e-mail, který jste uvedli. Jestliže potvrzovací mail nedorazí, nebyla Vaše objednávka správně dokončena. Neváhejte se na nás obrátit pro radu nebo dokončení objednávky po telefonu. Po obdržení Vaší objednávky budete telefonicky kontaktováni . Objednáním zboží zákazník současně potvrzuje, že souhlasí s obchodními a dodacími podmínkami.

Dodací lhůty a expedice:

Zboží je expedováno zpravidla ihned. V případě, že objednané zboží není právě skladem budeme Vás telefonicky kontaktovat.

Ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje, které jsou prodávájícímu svěřené, nebudou bez souhlasu kupujícího poskytnuty třetím osobám, ani jiným subjektům a bude s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kupující může požádat o jejich změnu či vymazání emailem. Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely zasílání informací a obchodních sdělení prodávajícím na elektronickou adresu kupujícího.

Ceny a platnost nabídky

Všechny ceny jsou uvedeny s DPH. Součástí dodávky je řádný daňový doklad. Veškeré ceny, včetně cen akčních platí do jejich odvolání nebo do vyprodání zásob. Pokud má kupující zboží objednané, platí cena, za kterou si ho objednal bez ohledu na jakékoliv pozdější změny v jeho ceně.

Odstoupení od smlouvy

V případě uzavření kupní smlouvy pomocí internetu, má kupující v souladu s § 53 odst. 7 Občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutno splnit níže uvedené podmínky: Zboží doručit na adresu prodávajícího spolu s přiloženým průvodním dopisem s případným důvodem odstoupení od kupní smlouvy, pokud možno včetně originálního obalu, s číslem nákupního dokladu a uvedeným číslem bankovního účtu nebo adresy pro vrácení peněz za zboží. Zboží odesílané a doručené zpět na adresu prodávajícího, musí být nepoškozené, kompletní, včetně příslušenství a dokladů. Nedoporučujeme zasílat zboží na dobírku, nebude převzato.

Reklamace

Kupující před potvrzením převzetí zboží od vybraného přepravce zkontroluje, zda zásilka nenese známky poškození způsobeného při přepravě. Pokud ano, zásilku nepřevezme. O případném poškození zboží během přepravy kupující informuje jak přepravce, tak prodávajícího, nejpozději však do dvou pracovních dnů od převzetí zboží. Pro úspěšné vyřízení reklamace platí následující podmínky: Je-li nutné zboží reklamovat, zjištěné vady oznamte bezodkladně prodávajícímu e-mailem na adresu info@misakov.cz, případně telefonicky nebo písemně na adresu uvedenou níže společně se základními údaji: jaké zboží reklamujete, důvod reklamace, termín nákupu, číslo účtu pro případ vrácení peněz, kopie dokladu o koupi.Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce. Záruční doba poskytovaná při prodeji zboží činí všeobecně 24 měsíců ode dne nákupu, pokud není uvedeno jinak.

Doprava

Kupující si může vybrat z několika způsobů dopravy své objednávky. Doprava je závislá na rozměru a váze objednaného zboží. Při dokončení objednávky se vždy kupujícímu nabídne konkrétní nejvhodnější způsob dopravy k vybranému zboží.

Nejrozšířenější způsob dopravy je
Česká pošta balik do ruky
Doručení zásilek do 30kg,Dobírka - Balík do ruky: 149 Kč.

Lhůta doručení do druhého dne, přímo do rukou adresáta lhůta doručení v pracovní dny v rozmezí 8:00 - 18:00. V případě nezastižení adresáta na adrese doručení zanechává doručovatel oznámení o uložení zásilky ve schránce /Avizo/ Na základě oznámení je možné na telefonním čísle uvedeném na oznámení požádat o opakované doručení v domluvený den. Adresát je poštou informován o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Nepředaný balík je uložen na pobočce 7 dní, poté je vrácen odesílateli.

Česká pošta balik na poštu
Doručení zásilek do 30kg,Dobírka - Balík na poštu: 149 Kč.

Odesílatel nebo adresát si přímo zvolí poštu, na které pro něj bude balík připraven k vyzvednutí.Zásilka není doručována poštovním doručovatelem, ale je uložena pro adresáta na vybrané poště, následující pracovní den od expedice zásilky. Možnosti vyzvednutí dle otevíracích hodin konkrétní pobočky České pošty. Obchodní balík pošta ukládá na své pobočce 7 dní, poté je vrácen odesílateli.

Platba hotově
s osobním vyzvednutím zboží na pobočce Palackého 7, v Jablonci nad Nisou v pracovních dnech od 9.00-12.00,13.00-17.00

Zásilkovna

Platba pro Zásilkovnu 59,- Kč
s následným zasláním zboží Českou poštou balik do ruky: 99 Kč.

Zapomněli jste koupit dárek?
Chcete udělat radost nemocnému dítěti a zabavit ho zajímavou hrou?

Nabízíme Vám možnost zakoupit hračku mimo otevírací dobu, v našem e-shopu si hračku vyberete a my ji Vám přivezeme. Platí pro Jablonec nad Nisou a blízké okolí.